Chciwość zżera mózg - i Działki, to własności...

Reklama i promocja
Marta91
 
Posty: 24
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:19 pm
Lokalizacja: Polska

Chciwość zżera mózg - i Działki, to własności...

Wt sty 24, 2017 8:05 am

Warunki rynkowe nie powstają z niczego lecz czyni je społeczeństwo!

Dziwiąc się nad rozsądnym zabezpieczeniem zarobionych środków pieniężnych, nad inwestowaniem, godną emeryturą bądź bezpieczną przyszłością, czekam w współczesnym materiale poruszyć bliską memu sercu tematykę Inwestowania w nieruchomości pod wynajem. Zwolennicy idący tym kluczem to większość, która poszukuje nieoznakowaną drogą donikąd, wyruszając z terytorium porównywalnego z „siecią widokową”, położoną w cichym pomieszczeniu upiększonym fototapetą mającą piękny widok gór czy jezior.
Wchłaniając dosłownie książki opowiadające o tejże formie „inwestowania", która w Własnych realiach, zakrawa jedynie na ustalenie spekulacji z najznakomitszej półki. Niestety, większość ta wpadła w trans marzeń i szans.
Mowa jest o „inwestowaniu w nieruchomości”.
Wielu uważa inwestowanie w nieruchomości za jakąś z najprawdziwszych jakości zabezpieczenia godnej emerytury.
Sformułowania rodzaju:
-Twarde Aktywa
- Pieniądze działają dla Ciebie
- przychód pasywny
- wzrost liczb
- betonowe złoto,
itp., padają niemalże całymi seriami na spotkaniach zwolenników tejże formy.
Wyobraź sobie, iż twój pra-pradziadek, zakupił swego czasu objekt-nieruchomość.
Przez ostatnie 250 lat nic nie było przy czym przedmiocie robione, a Ty, właśnie odziedziczyłeś określony przedmiot.
Jak dbasz, w jakim stanie znajduje się Twoja nieruchomość?
Z Twojego punktu widzenia z gwarancją nie pojmujesz o to pytam.
No bo tego świadczy - "nic nie było przy tym celu robione" -? Ale, i czemu?
No tylko dlatego, że cierpiał być dochód pasywny i wzrastająca liczba inwestycji! Pieniądze uważały na Ciebie zyskać! Chyba że ktoś nie rozumie określenia przychód pasywny.
A tymże czasem.....
Co nie jest państwo Niemieckie, gdzie przedsiębiorca kupujący na dług działkę pod wynajem, może sobie całą swoją ratę hipoteczną oraz całą kwotę zaciągniętą w banku odpisać w cali przez następne lata z swego podatku.
Żyjecie moi bogaci w Polsce!
Zatem nie Ameryka, a nie Niemcy, gdzie kredyty hipoteczne udzielane są na wyjątkowo niskich warunkach procentowych oraz z gwarancjami utrzymania tej stopy procentowej przez dodatkowe dziesięciolecia. Jest wówczas niemożliwym skupiać się jakąkolwiek zasadnością często wykorzystywanych porównań z obszarami zachodnimi i zachęcania argumentami porównywalnej opłacalności „inwestycji“. Sama długoterminowa kalkulacja gra w ostatnich zupełnie niezależnych od stosowanych w zachodnich krajach okolicznościach ustawowych oraz finansowania, typowym nieporozumieniem.
Każdy „Deweloper” zakupujący nieruchomość, z pierwszego czasu robi wszystko, aby jego obiekt nie podział na wartości.
Oraz gdy wtedy wykonywa?
Rozwijając i inwestując, inwestując i rozwijając. Natomiast wtedy przez wszystek okres posiadania określonego obiektu.
To toż za inwestycja, jak musisz przez lata spłacać pożyczkę z odsetkami właścicielowi, którym do momentu spłacenia hipoteki jest bank. Właściwie wierzysz iż jednostka wynajmująca z Ciebie dane miejsce spłacać będzie twój kredyt? Nie martw się, - czas cię spośród rozwiązania marzenia skutecznie wyleczy -.
Non stop dokładać potrzebujesz do sklepu dbając o zachowanie wartości obiektu, żrąc się z niewypłacalnymi i niesolidnymi najemcami?
Obowiązkowo miej jednocześnie o ustawie podpisanej przed kilkoma miesiącami poprzez prezydenta RP, uniemożliwiającej niemalże usunięcie niewypłacalnego człowieka z „Twojego“ celu.
Przynajmniej w latach 2014 - 2015 ilość niewypłacalnych mieszkańców wynajmujących swoje miejscom wzrosła o katastrofalne dwudziestu%, ale oficjalna kwota dłużników czynszowych przekroczyła 150.000.000,00 PLN, wprowadzane ustawy nie działają na rozwój zaufania dla świadomych inwestorów. Daj są niewątpliwie dla nich szkodliwe!
O czymś zapomniałem?
O tak, podatek katastralny.
Obywatele Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Włoch wykazują się w pracy na czym taki elastyczny podatek polega. Jako jedyni z głównych, ze powodu na niebezpieczeństwo bankructwem swego Państwa, do waluty fiskalnej zaproszeni, - przepraszam, wtargani -, zostali w tych regionach posiadacze nieruchomości. Od roku 2013 na to chwilę wykonywane są tam tysiące eksmisji. Czas w dobę!
Bezrobocie firm do 25 roku bycia stanowi w niniejszych krajach ponad 56% ale średnie bezrobocie ponad 38%.

Marta91
 
Posty: 24
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:19 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Chciwość zżera mózg - i Działki, to własności...

Wt sty 24, 2017 8:10 am

Jak kupić przetestowane biuro nieruchomości w Stolicy?

Dużo firm przyjeżdżających po raz pierwszy do Stolicy, lub więc na przygotowania czy do podstawowej pozycji, ma wątpliwości lub uda im się wyszukać uczciwe i pewne biuro nieruchomości. Na szczęście istnieje mało zasad, jakie pomogą nam wybrać rzetelnego pośrednika.

Licencja na zbyt nieruchomościami

Każdy pośrednik pragnie być licencję. Zawsze posiadamy prawo poprosić o jej okazanie. Co dużo - jesteśmy jeszcze prawo wylegitymować pracownika biura nieruchomości - czyli poprosić go o dowód, zaś nie tylko o licencję. Lecz zatem nie wszystko - tam gdzie konkurencja jest cała, lub w takich miastach jak Warszawa, biuro nieruchomości powinno podkreślać swój profesjonalizm poprzez dojście do jednego z stowarzyszeń pośredników nieruchomości.

Lokalne biura

Ale oczywiście nie da się zadowolić ludzi a nie uda się rozumieć wszystkiego. Zatem powinniśmy ufać raczej tym biurom nieruchomości, które łączą się na krajowym rynku. Czyli w tym fakcie nie na wszystkiej Warszawie, ale na danej dzielnicy bądź rejonie. Duże agencje i biura nieruchomości, często powtarzają i przyprawiają do bliskiego katalogu propozycji różnych biur. Spośród obecnego powodu ich ludzie niejednokrotnie nie wiedzą to sprzedają. W sukcesu przedsiębiorstw o własnym zasięgu zdarza się, że pośrednik nieruchomości zna na dowód wnętrza na wynajem na wylot, bo już parę razy pośredniczył w znalezieniu najemcy.

Uwaga w formalnościach

Jak dobrze wybierzemy biuro zwróćmy uwagę jak dbają się jego pracownicy. Po pierwsze powinni nas poinformować jak prezentuje się aktualna rzecz na zbytu nieruchomości - jak otwierają się ceny, bądź w najszybszym okresie rzeczywista stanowi ich naprawa także z jakiego warunku. Po drugie biuro nieruchomości powinno nam dostarczyć szczegółowe dane na punkt wymaganych dokumentów oraz uprzedzić o tym które kruczki potrafią pojawić się w deklaracji wynajmu bądź sprzedaży nieruchomości. Zwróćmy tez koncentrację na rozwiązanie, w których warunkach robi się rozmowa. Powinniśmy być zapewniona prywatność.

Finanse
W razu zakupu wnętrza albo budynku przeważnie będzie nam niezbędny kredyt. Niewątpliwie ma możliwość go nam polecić pracownik biura nieruchomości. Warszawa jest przecież ważnym miastem także nie ma problemu z odnalezieniem działalności specjalizujących się w kredytach. Zatem jeżeli biuro nieruchomości musi żyć prawdziwe, pośrednik nie ma możliwość się narzucać z dawaniem nam kredytu.
Poradniki związane z wyborem odpowiedneigo pośrednika mozna znaleźć zarówno na witrynach marki Mościciki - Biuro Nieruchomości Warszawa. Zamieszczona tam także informacje dla spzredajacyh i wynajmujących.

Autor: Ad-ministro Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Łódź

Powrót do Marketing

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość