Wykorzystaj swojej podświadomości do pewnej znajomości angie

Zagadnienia ekonomiczne
Bobby86
 
Posty: 178
Dołączył(a): Śr wrz 07, 2016 5:35 pm
Lokalizacja: Poland

Wykorzystaj swojej podświadomości do pewnej znajomości angie

Śr maja 10, 2017 6:41 am

W czasie globalizacji ważna jest umiejętnośc posługiwania się językiem globalnym, czyli angielskim. A wszyscy chcący opanować język angielski powinni poszukiwać najskuteczniejszych metod nauki angielskiego. Badania prowadzą, że podświadoma nauka angielskiego jest o moc dużo pomocna niż świadome "studiowanie" języka.Wiele pytań na ten fakt wygląda na ostatni jedyny produkt: uczniowie zapoznający się angielskiego podświadomie pokazywali się szybciej i tak niż uczniowie używający tradycyjnych, świadomych i analitycznych metod uczenia.

Przyjrzyjmy się to czym różnią się metody podświadome od tradycyjnych, świadomych metod nauczania.
Wszystek spośród nas zna tradycyjne, świadome sposoby znajomości języka angielskiego. Przygotowując się w współczesny styl świadomie używamy swego mózgu do myślenia angielskiej gramatyki, zapamiętywania słownictwa i szkolenia angielskich słów oraz zwrotów. Takimi formami szkolono i przygotowuje się nas w nauce. Świadomie studiujemy mechanizmy angielskiego, jak jeżeli obecne istniał samochód czy nowe urządzenie. Tniemy angielski na brzegi za pomocą swego rozumu a dopiero potem szacujemy się części języka,...słowo po słowie,... zasada po zasadzie.

W sukcesie wiemy wiele na temat zasad angielskiej gramatyki, potrafimy tłumaczyć słowa i złożenia - jednak nie możemy dobrze mówić po angielsku a nie potrafimy zrozumieć native speakerów.
Podświadome metody nauki są o moc bardziej aktywne. Metody te powodują zrozumiały angielski wprost do naszego umysłu, i następnie podświadoma większość naszego mózgu wykonuje dla nas wszą pracę. Szacując się w współczesny metoda z przyjemnością obcujemy z angielskimi historiami, artykułami, konwersacjami, filmami i sztukami. Nigdy nie dbamy o zasadach gramatycznych i zupełnie nie próbujemy zapamiętywać jednych słów.

Samą z najefektywniejszych form nauki angielskiego jest Effortless English System, który doskonale polega na podświadomej nauce języka angielskiego. W ostatniej technice nauczysz się gramatyki słuchając specjalnych mini-opowiadań. W współczesnych opowiadaniach te też formy gramatyczne są wielokrotnie powtarzane dlatego poznasz je automatycznie jednocześnie zupełnie nie pamiętając o wartościach gramatycznych! Świadomie będziesz słuchać opowiadanej historii, ale podświadomie twój mózg zapozna się angielskiej gramatyki.

Kształtując się w ostatni droga od razu zaczynasz używać przyswojonej gramatyki. Twoja gramatyka angielska, zarówno mówiona kiedy również wykonywana poprawi się ogromnie. A zostanie się to bezstresowo. Automatycznie zaczniesz znaczyć i wykonywać dużo nie inwestując w współczesne świadomego wysiłku. Niestety będziesz sporo myśleć o wartościach gramatycznych, będziesz ich po prostu używać!

Musisz sobie zaufać. Wielu uczniów obawia się używać podświadomych metod nauki bo nie polegają oni swojemu naturalnemu umysłowi. Obawiają się oni po prostu zrelaksować i poszukiwać przyjemność z dziedziny angielskiego. Boją się pozwolić aby nauka poruszała się naturalnie i bez trudzie. W współczesny system zostali zaprogramowani przez lata wiedzy w nauce. Że ci uczniowie prawie nigdy nie zapoznają się mówić płynnie po angielsku.

Nie bądź samym z obecnych uczniów. Popraw nasz styl nauki angielskiego. Przygotowuj się angielskiego podświadomie i wreszcie mów biegle po angielsku!

Bobby86
 
Posty: 178
Dołączył(a): Śr wrz 07, 2016 5:35 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Wykorzystaj swojej podświadomości do pewnej znajomości a

Śr maja 10, 2017 6:44 am

Poznaj 10 naprawdę skutecznych metod nauki słownictwa

Jak kształtować się łatwo oraz skutecznie słownictwa języków obcych? Poznaj najbardziej sprawdzone metody i zacznij stosować już dziś!Od najmłodszych lat przyzwyczajeni jesteśmy do szkoły słownictwa jako uzupełnienia nudnego i delikatnego. Stanowi ostatnie dane systemem edukacyjnym, który zamiast najpierw uczyć podstaw skutecznej nauki, z indywidualnego wrzuca uczniów na ogromną wodę, czyli naukę danego materiału. Oraz wielu nauczycieli, liczących w własne wieloletnie doświadczenie, wykorzystuje te jedne, często suche i nieskuteczne metody od lat.
Można zatem poprawić i zrobić, aby nauka stawała się zabawą, bo wiadomo że najszybciej przekonujemy się właśnie będąc! Poniżej przedstawiam skuteczne oraz lekkie metody nauki, jakie możesz rozpocząć stosować już od dziś! Sprawdź i przekonaj się osobiście!

Reklama: http://www.fever.net.pl/

1) Wiedza z muzyką – jeśli jesteś fanem gry to świetnie! Ściągnij z internetu udostępniane za darmo teksty obcojęzycznych piosenek i przetłumacz. Słuchając ulubionej gry z napisem w dłoniach, w mig pokażesz się użytych tam słówek!


2) Metoda manualna - polega na zachowaniu do ręki, czy dotknięciu materiału i wymówieniu słówka (na głos bądź w myślach). W niniejszy droga wprowadzasz do procesu zapamiętywania kinestetykę, i jak wiadomo, im bardzo zmysłów wykorzystujesz - tym zdecydowanie zapamiętujesz!


3) Fiszki – są to niewielkie karteczki, na których z jednej strony piszesz słówko obce, na drugiej tłumaczenie (najlepiej te przykład zastosowania). Możesz zabierać je ze sobą i przekazywać w każdej wolej chwili (np. na odpoczynku autobusowym, na przerwie, w toalecie;)


4) Notatnik z regułą słówek – przydatny jest kiedy przekonujesz się z inną osobą. Umieszczasz na liście słówka jakich się uczysz (można z tłumaczeniem). Inna osoba korzysta zeszyt, i poprawia dania ze słówek jakie są na liście. Im dużo absurdalne czy zabawne tym lepiej.


5) Mapy słówek - także jak mapy myśli (MindMaps T. Buzana), związane ze sobą (np tematycznie) słówka robisz w budowy przypominające drzewo (z najbardziej uniwersalnego – jako ważna gałąź – np. nature (natura) do coraz dużo powszechnych – np. animal (zwierzę), bird (ptak), kingfisher (zimorodek).


6) Metoda Tony'ego Buzana - liczy na kojarzeniu słówka dzięki połączeniu go z drugim, podobnym pod względem wymowy. Następnie czynisz spośród niego rozmawianie, im dłuższe oraz daleko absurdalne, śmieszne - tym znacznie! Trzeci etap, to marzenie sobie tej spraw, pamiętając by była filmem (ruch!), kolorowym, z głębią, 3-D, dużo akcji, śmiechu, wypełniona dźwiękami.

7) Software - jeżeli używasz na co dzień komputera, czy palmtopa - skorzystaj z oprogramowania. Stworzono specjalne programy (tzw. card-flash), które za Ciebie decydują gdy jesteś być inną powtórkę, zanim zapomnisz dane słówko. Jest to niezbędne przy nauce znacznej liczbie słówek. Ja np. mam kilkadziesiąt tysięcy jednostek w narodowym projekcie, i ćwiczę max. 100 dziennie (nawet te z przed paru lat). Gdyby nie taki program, nie był aby w stanie ich każdych powtarzać ręcznie. Przykładowe programy to FullRecall i Supermemo, które tak polecam bo myślę iż są najlepsze na zbycie. Co najistotniejsze, można dostać je zbyt darmo (Supermemo - starszą wersję, a FullRecall z niewielką możliwością rozbudowy podstawy danych, a cały plan stanowi bardzo popularny).


8) Dialog wewnętrzny - stojąc np. w fazie do sklepu, radź sobie w kwestiach dialog między Tobą i sprzedawcą - w stylu jakiego się uczysz. Albo słysząc jakieś własne zdania, oddaj je sobie na język obcy. Jeśli brakuje Ci każdego słówka - powiedz po polsku, i napisz to czego nie umiesz - pytając to później w bloku.


9) Odpowiednie otoczenie - w mieszkaniu w którym najczęściej przebywasz możesz przyklejać kartki ze słówkami. Miej z obcojęzycznych interfejsów w komputerze, przełącz menu w celi na obcojęzyczne. Bądź tam, gdzie będziesz słyszał obcokrajowców (restauracje, puby), włącz sobie obcojęzyczne radio (polecam BBC do szkoły angielskiego).


10) Inne aktywności zwiększające zapamiętywanie:

- Bądź strony słownictwa – każe usłyszane słowo lub frazę wraz z nazwą i pięknem pomocnym do zapamiętania słowa (obrazek, kolory, ruch)

- Pisz personalizowane zdania poznając nowych słówek, coś co stanowi połączone z Twoją dziedziną życia

- Stwarzaj połączenia pomiędzy nowymi słowami – które zawierają lub wyglądają podobnie?

- Wymyślaj krótkie historyjki, opowiadania używając nowych słówek i wyrażeń których się chcesz nauczyć.

- Rysuj proste obrazki reprezentujące słówka.


- Cytaty w dalekim języku - możesz szacować się nowych słówek czytając złote myśli nasławniejszych zatrudnionych na świecie! Dzięki temu połączysz dwie pożyteczne rzeczy:)


Zarejestruj się tutaj, a otrzymasz co tydzień 5 wybranych cytatów w orginale, w stylu angielskim (na razie właśnie takie proste).

Powrót do Ekonomia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość